kahve.

3. Dalga Kahvecilik

Kahvenin bardağınıza döküldüğü andaki lezzeti topraktan başlar. Kahve ağacının bulunduğu ülke, bu ülkenin bölgesi ve hatta bu bölgedeki çiftlik çekirdeğin lezzetini değiştirir. Çünkü her ağacın bulunduğu coğrafi koşullar, hava koşulları, çevresindeki meyve ağaçları hatta volkanik yapılar gibi fiziki koşullar farklıdır. Kahve meyvesinin toplama yönteminden başlayan süreç, işleme yöntemi, kavurma, öğütme, demleme yöntemine kadar devam eder. 3. Dalga Kahvecilik, saydığımız süreçler ile çekirdeğin karnesini çıkartıp, kahveyi yudumladığımızda nereden nasıl geldiği, üretim yöntemleri, çekirdeğin kimyasal ve fiziksel özellikleri ve içerdiği aromatik tatlara kadar bize bu bilgileri sunan ''nitelikli kahve'' kültürünü temsil etmektedir.

çikolata.

Aynı kahve çekirdekleri gibi kakao çekirdeklerinin de en iyi işlenmişini, ve kaliteli doğal bileşenlerin ilave edilmesiyle ortaya çıkan belçika çikolatasını kullanıyoruz. Artisan çikolatalarımızı doğal malzemelerle işleyerek lezzetli ve farklı hale getiriyoruz. Çikolatayı hiç bu kadar lezzetli bilmiyorsunuz.

Çikolata bir sanattır. Çünkü çikolata yapabildikten sonra onu harmanlamak, şekillendirmek, süslemeke sana kalmıştır. İstediğin lezzetle birleştirip, istediğin şekle sokabilirsin. Yaptığın tasarım lezzetliyse işte o zaman diğer çikolatalardan farklı olabilirsin.

hikayemiz.

Bu bizim hikayemiz. Biz, sadece kahveci değil, kahve meraklısı ve bağımlısıyız ayrıca çikolataya bayılıyoruz. Bu işte kendimizi yeni kahve tatları ve kültürlerini keşfederken bulduk. Dünyanın birçok ülkesinden getirdiğimiz çekirdekleri atölyemizde kavurup sizler için hazırlıyoruz. Her hasat dönemi sizler için eşsiz çekirdekleri aramaya devam edeceğiz. Bu yüzden bizim hikayemiz devam ediyor.

Yeni keşif ve tatlarda sizde bizle olun.

  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
papercoffeechocolate

iletişim.

 

MERKEZ

Mutlukent Mah. 1947. Sok. No:18

Galeria AVM ilerisi PTT karşısı Ümitköy Çankaya / Ankara

 

iletişim: 0533 045 44 06

e-posta: coffee@paperroastingcoffee.com

 

İSTANBUL

Suadiye Mah. Pembegül Sok. No1/A Kadıköy / İstanbul

ANKARA

ODTÜ Teknokent Gümüş Blok

Üniversiteler Mahallesi Çankaya / Ankara

 

BESTEKAR

PAPER ROASTING COFFEE & CHOCOLATE

Kavaklıdere mahallesi Bestekar sokak No:36/A Çankaya/Ankara

İletişim: 0312 4.25 04 00